Ali Rıdvan Aldemir

Diğer Haberler

1987 yılında İstanbul’da doğmuş, ilk ve orta öğrenimini burada tamamlamıştır. Lisans eğitimini %100 burslu olarak Haliç Üniversitesi İşletme bölümünden almıştır. Yüksek Lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Kentsel Sistemler ve Ulaştırma bölümünde %100  burslu olarak tamamlamış, tez çalışmasını ise “Geleneksel Şehir Sistemlerinden Akıllı Şehir Sistemlerine Geçiş Süreçlerinin Yönetilmesi” alanında yapmıştır.

Gönüllülük ve sivil toplum çalışmalarına 2007 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi’nde Komisyon Başkanlığı ve Divan Üyeliği ile başlamış, çeşitli sivil toplum kuruluşlarında çalışmalarına devam etmiştir.

Meslek hayatına 2014-2019 yılları arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi İletişim Koordinatörlüğü’nde Reklam ve İletişim Sorumlusu olarak başlamıştır. 2020 yılında Papillon İstanbul dijital ajansında Kurumsal İletişim Direktörü olarak çalışmış, aynı yıl içinde Ulaştırma Bakanlığı Kurumsal İletişim Departmanında Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak görev almıştır.

Ocak 2021’de Başakşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü İletişim Koordinatörü olarak göreve başlayan Aldemir, 2022 Ocak ayında Başakşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü olarak atanmış ve bu görevine halen devam etmektedir.

Ali Rıdvan Aldemir, evli ve 2 çocuk babasıdır.

- REKLAM -
- REKLAM -
Son Eklenenler

Başrolde artık çevik liderler var!

Günümüz iş dünyasının hızla gelişen dinamikleri ve artan rekabet koşulları kurumları “çevik” olmaya zorluyor. “Kriz dönemlerinde kurumunu ayakta tutanlar,...
- REKLAM -

Diğer Haberler

- REKLAM -