Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir’e doğum günü sürprizi

Diğer Haberler

Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir’e, ilçede düzenlenen okullar arası atık toplama yarışmasının ödül töreninin ardından doğum günü sürprizi yapıldı.

Bağcılar Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, öğrencilere geri dönüşüm ve çevre bilincini kazandırmak için, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle anaokulu, ilkokul, ortaokul ve liselerde ambalaj atıkları, atık pil, atık yağ ile elektronik atık toplama yarışması yapıldı.

Geri dönüşüme teşvik hedeflenen yarışmalarda dereceye giren okulların ödülleri Bağcılar Belediyesi Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı’nda düzenlenen törenle verildi. Öğrencilerin katıldığı törende, çevreyi koruma temalı tiyatro gösterisi yapıldı.

Bağcılar Belediye Başkanı Özdemir, törende yaptığı konuşmada, yarışmada ilk üçe giren okullara çocukların da kullanabilecekleri önemli ödüller armağan ettiklerini belirterek, bunun işin önemsenmesi ve çevre duyarlılığının vurgulanması adına kıymetli bir proje olduğunu kaydetti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın bu konuda çok önemli bir sorumluluk üstlendiğine dikkati çeken Özdemir, ‘Bağcılar Belediyesi olarak sıfır atık kervanına katkı sağlamak istedik. Çocukların bu konudaki duyarlılığını önemsiyoruz. Bu yüzden onları da bu sürecin içine dahil ettik. Çünkü dünya çocuklarla güzelleşiyor. Yaptığımız yatırımlarla çalışmalarla inşallah Bağcılar kendinden sıfır atık projeleriyle söz ettiren bir ilçe olacaktır. Bunun da sahipleri gençlerimize, çocuklarımız olacaktır.’ diye konuştu.

Özdemir ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yılmaz, törende başarılı öğrencilere ödüllerini takdim etti.

– Belediye Başkanı Özdemir’e sürpriz doğum günü kutlaması

Törenin ardından Bağcılar Belediye Başkanı Özdemir’e doğum günü sürprizi yapıldı.

Özdemir’in fotoğrafları ve ailesinin röportajlarından oluşan videoların izletildiği gösterim sona erdiğinde Belediye Başkanı’nın annesi, babası ve kardeşleri salona girdi. Karşısında ailesini gören Özdemir, duygusal anlar yaşadı.

Kutlamadan dolayı çok mutlu olduğunu aktaran Özdemir, ‘Otuz dokuzuncu yaşımızı doldurduk artık 40’a giriyoruz. Gençlikten olgunluk dönemine girişin olduğu günde bir araya geldik. Ailemiz de güzel bir sürpriz yaptı. Geldiklerinden ve videodan haberim yoktu. Duygusal anları yaşadık. İnşallah, hayırlı bir ömür bizi bekler diye temenni ediyorum.’ ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Özdemir, daha sonra engelli vatandaşların kendisi için hazırladığı pastayı kesti.

 
- REKLAM -
Son Eklenenler
- REKLAM -

Diğer Haberler

- REKLAM -