Betül Yılmaz Pişirici: Tutkulu Bir Girişimcinin Güzellik Sektöründeki Başarı Hikayesi

Diğer Haberler

Betül Yılmaz, 30 Temmuz 1985 tarihinde Rize’de başlayan hayat yolculuğunda, memur bir ailenin en büyük kızı olarak dünyaya geldi. İlköğretim ve lise eğitimini Karadeniz Bölgesi’nin güzel ilçesi Artvin’de tamamladı. Ardından, Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden başarıyla mezun oldu. Yeni şeyler öğrenme arzusu hiç dinmeyen Betül, eğitim hayatına hala devam ederek İstanbul Üniversitesi Felsefe bölümünde kendini geliştirmekte.

Mezuniyetin ardından, birçok kurumsal firmada satış ve pazarlama uzmanı, iletişim koordinatörü olarak deneyim kazandı. 2015 yılında hayatının dönüm noktalarından biri olan evliliği gerçekleşti ve bir oğulları oldu. Eşiyle birlikte kurdukları yurtdışı eğitim danışmanlık şirketinde uzun süre iletişim koordinatörü olarak başarılı bir şekilde görev yaptı. Ancak içindeki güzellik sektörüne olan tutku, onu kendi yolunu çizmeye itti.

2020 yılının Ağustos ayında, güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen Betül Yılmaz, içindeki alevi söndürmeyi reddederek kendi güzellik salonunu kurdu. Güzellik alanındaki yetenekleri ve ilgisi, çocukluk yıllarında kız kardeşiyle birlikte oyuncak bebeklere makyaj yapmaktan başlayarak gelişti. Evde kendi cilt bakım rutinlerini oluşturduğu zamanlardan beri, çevresine sürekli olarak güzellik tavsiyeleri vermeye başladı.

Betül Yılmaz, bugün hem evde hem de güzellik salonunda sunduğu hizmetlerle çevresindekilerin güzellikle ilgili merak ettikleri konularda bir güven kaynağı olmuştur. Başarılı iş anlayışı ve insanlara doğru ve dürüst bilgi aktarma hedefi, 2022 yılında yılın dikkat çeken salonu ödülünü kazanmasına yol açtı. Betül Yılmaz’ın başarı hikayesi, içindeki tutkuyu takip eden, doğru adımlar atan ve samimiyetle mücadele eden bir kadının örnek bir serüvenidir.

Betül Yılmaz’ı Sosyal Medya Hesaplarından takip edebilirsiniz:

https://www.instagram.com/betulyilmazofficial/

https://www.instagram.com/betulyilmazbeauty/

Betül Yılmaz web sitesi

- REKLAM -
Son Eklenenler
- REKLAM -

Diğer Haberler

- REKLAM -