‘Çocuklarımıza Desteklerimiz Sürüyor’

Diğer Haberler

BALIKESİR – Millî Eğitim Bakanlığının 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde eğitim ve öğretim süreçlerinde “içerik ve uygulamanın geliştirilmesi” amacıyla ilkokuldan başlanarak tüm öğretim kademelerinde, çocukların sahip oldukları yetenek kümeleriyle ilişkilendirilmiş becerilerin uygulama düzeyinde kazandırılmasına yönelik kurulan projeye Burhaniye Belediyesi de destek verdi.

“DEVECİLER AÇILIŞA KATILDI”

Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi(BİGEP) kapsamında, 2020-2021 Eğitim öğretim yılında 6 Tasarım Beceri Atölyesi kurularak öğrencilerin hizmetine açıldı. Açılış töreninde hazır bulunan Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler; “ Yavrularımıza verdiğimiz destek her alamda artarak devam edecektir. Geleceğimize yatırım yapmak önceliğimizdir.” diye konuştu.

Tasarım Beceri Atölyelerinin Protokol imza ve açılış törenine Kaymakam İlyas Memiş, Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Burhaniye İlçe Jandarma Komutanı Burak Alim Çelik, Emniyet Müdürü Yasin Dikmetaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bora Zihni de katıldı.

 

- REKLAM -
- REKLAM -
Son Eklenenler

Ece Seçkin Kadıköy’de Sevenlerinin İçini Isıttı!

Geçtiğimiz haftalarda yayınladığı ‘Güzelim’ adlı şarkısıyla müzik listelerinde zirveye oynayan güzel pop yıldızı Ece Seçkin, geçtiğimiz akşam Kadıköy Festival...
- REKLAM -

Diğer Haberler

- REKLAM -