Devrim Ersen Özergin vefatının 11. yılında anıldı

Diğer Haberler

Sakarya’da denetlemeye gittiği gazetede uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Basın İlan Kurumu Kontrol Hizmetleri Müdürlüğü Şefi Devrim Ersen Özergin için mezarı başında anma töreni düzenlendi.

İSTANBUL – Üsküdar’da bulunan Karacaahmet Mezarlığı’nda düzenlenen törene Özergin’in ailesi ve yakınlarının yanı sıra Basın İlan Kurumu (BİK) Yönetim ve Dijital Medya Koordinatörü İdris A. Çam ile mesai arkadaşları katıldı.

Törende Özergin için mezarı başında dualar okundu. Özergin ile aynı menfur saldırıda yaralanarak kaldırıldığı hastanede 12 gün sonra hayatını kaybeden BİK Sakarya Şube Müdürü Recep Bolat da anıldı.

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Cavit Erkılınç, sosyal medya hesabından Özergin ve Bolat için yayımladığı anma mesajında, “Denetleme görevi sırasında uğradıkları menfur saldırıda hayatını kaybeden mesai arkadaşlarımızın acısı 11 yıldır dinmedi. Sakarya Müdürümüz Recep Bolat ve Kontrol Müdürlüğü Şefimiz Devrim Ersen Özergin’i bir kez daha rahmet ve minnetle yâd ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: https://bik.gov.tr/kurumsal-haberler/devrim-ersen-ozergin-vefatinin-11-yilinda-anildi/

 

- REKLAM -
Son Eklenenler

Simge Maslak Vw Arena’da Fırtına Gibi Esti

‘Aşkın Olayım’ şarkısıyla efsane haline gelen Simge, İstanbul seyircisiyle dün akşam Atlantis Yapım organizasyonuyla Maslak’taki Volkswagen Arena’da buluştu. Hazırlıkları...
- REKLAM -

Diğer Haberler

- REKLAM -