Doğa Koleji yöneticileri İstanbul’da bir araya geldi

Diğer Haberler

Türkiye genelinde 102 kampüsü bulunan Doğa Koleji’nin yöneticileri İstanbul’da buluştu.

Doğa Koleji’nden yapılan açıklamaya göre, Doğa Koleji vizyon toplantısı kapsamında, 2023-2024 ve 20. yıl eğitim hedefleri paylaşıldı.

Doğa Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Can ve üst düzey yöneticilerin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya, Türkiye’nin dört bir yanından kampüs yöneticileri katıldı.

Doğa Koleji yöneticilerinin sunumlarıyla başlayan buluşmada, 2023 yılına ilişkin değerlendirmeler paylaşılırken, markanın 20. ve Cumhuriyetin 100. yılına yönelik hedefler belirlendi.

– ‘5 yılda dünya markası olacağız’

Açıklamada görüşlerine yer verilen Doğa Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Can, eğitim grubu gücü ve altyapısıyla Doğa’yı 5 yılda bir dünya markası haline getireceklerini bildirdi.

Doğa Koleji’nin başarısında senelerin birikimi, tecrübesi, yüzlerce öğretmen ve çalışanın emeği olduğunu belirten Can, şunlar kaydetti:

‘Doğa bize heyecan veriyor. Doğa Koleji, 20 yılda Türk eğitimine sayısız başarı, ödül ve fark dersleri kazandırdı ve yüksek bir marka algısı kazandı. 2022 yılında Doğa Koleji yüzde 15,4 büyüdü. 150 kampüs hedefimize, markamıza duyulan inanç ve güvenin yanı sıra öğretmenlerimizin, velilerimizin ve yöneticilerimizin desteği ile çok daha hızlı ulaşacağız.’

Cumhuriyetin 100. yılında eğitim yatırımlarının artacağını aktaran Can, ‘Biz önümüzdeki 20 yıllarda geleceğimize kalıcı bir iz bırakmak istiyoruz.’ ifadesini kullandı.

İstanbul Bilgi Üniversitesi ile gerçekleştirdikleri iş birliğine işaret eden Can, bunun artarak devam edeceğini belirtti.

- REKLAM -
Son Eklenenler
- REKLAM -

Diğer Haberler

- REKLAM -