ETO AKADEMİ’de Elektrik Sistemlerinde Topraklama’nın Önemi Anlatıldı

Diğer Haberler

Elektrik sistemlerinde topraklama, insanların yaşam alanlarındaki güvenliği için çok önemli rol oynayan bir elektrik güvenliği uygulamasıdır. Elektrik sistemlerinde topraklamanın önemli nedenleri ve uygulamadaki yenilikler konun uzmanları tarafından Anadolu Yakasında düzenlenen eğitimle paylaşıldı.

Toplantıda söz alan İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Haluk Bozali, uygulamada hayati önem taşıyan; “İnsan Güvenliği”, “Ekipman Güvenliği”, “Elektrik Akımı Yönlendirme”, “Elektrik Sistem Kararlılığı”, “Elektriksel Karışıklığı Azaltma”, konularında uygulamadaki yenilikler konun uzmanları tarafından hatırlatıldı.

Eğitim, elektrikle ilgili mesleki güvenlik standartlarını ve uygulamalarını öğrenmek isteyen elektrik teknisyenleri için önemli bir kaynaktır. Elektrik sistemlerinde topraklama uygulamaları, güvenli çalışma ve ekipmanın uzun ömürlü olması için de hayati önem taşımaktadır.

- REKLAM -
Son Eklenenler

Simge Maslak Vw Arena’da Fırtına Gibi Esti

‘Aşkın Olayım’ şarkısıyla efsane haline gelen Simge, İstanbul seyircisiyle dün akşam Atlantis Yapım organizasyonuyla Maslak’taki Volkswagen Arena’da buluştu. Hazırlıkları...
- REKLAM -

Diğer Haberler

- REKLAM -