GKN Kargo, yılbaşı etkinliğinde çalışanlarıyla bir araya geldi

Diğer Haberler

GKN Kargo Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Akyürek, gelecek yıldan itibaren yatırımlara devam edeceklerini belirterek, ‘GKN Kargo’yu daha ileriye taşımak için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Bugüne kadar sürdürdüğümüz başarılı tabloyu hız kesmeden devam ettireceğiz.’ dedi.

GKN Kargo’nun yılbaşı kutlaması, Yönetim Kurulu Başkanı Akyürek ve şirket çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Etkinliğin açılışında konuşan Gökhan Akyürek, büyük bir marka olma hedeflerini; inandıkları değerlerden yılmadan, mücadele ederek gerçekleştirdiklerini ifade ederek, 2022 yılında da buna devam ettiklerini söyledi.

Akyürek, şirketin bu yıl yeni yapılanma içerisine girdiğini belirterek, GKN Kargo’nun sektörde hak ettiği yerlere ulaşabilmesi için büyük tanıtım çalışmalarına imza attıklarını kaydetti.

Çok büyük bütçeler ile ilerlediklerini aktaran Akyürek, şöyle devam etti:

‘Hepimiz biliyoruz ki GKN Kargo’nun hak ettiği yer her zaman zirvede olmaktır. Bu hedefimizden hiçbir zaman vazgeçmedik ve asla da vazgeçmeye niyetimiz yok. Son 2 yılda ülkemizin ekonomik gücüne destek olmak amacıyla GKN Kargo, 400 milyon liradan fazla yatırım gerçekleştirdi. Bu yatırımlar; demirbaş yatırımları, bölge yatırımları, her bölgeye açılma maliyeti, araç yatırımları, sistem yatırımlarıdır.’

Gelecek yıldan itibaren yatırımlara devam edeceklerini bildiren Akyürek, ‘GKN Kargo’yu daha ileriye taşımak için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Bugüne kadar sürdürdüğümüz başarılı tabloyu hız kesmeden devam ettireceğiz. Bunların yanı sıra 2023’te önceliğimiz personel ve memuriyetini arttırmak. 2022’de markamızı ön plana çıkarmayı başardık. 2023 yılında verdiğimiz hizmetlerle artık çalışanlarımızı markayı taşıyabilecek konuma getireceğiz.’ diye konuştu.

Akyürek, maddi güçle büyümediklerini belirterek, ‘Biz dostlarımızla büyüyoruz ve bu yönetim ekibimiz ile 2 yıl içerisinde en iyi hizmeti vererek Türkiye’nin en iyi kargo firması olacağız.’ dedi.

– ‘Avrupa Yakası’ndaki transfer merkezimizi 2 veya 3 katı büyüklüğünde bir noktaya taşıyacağız’

GKN Kargo Genel Müdürü Alpay Maden de 25 yıldır kargo sektöründe olduğunu, en büyük kargo firmalarının yönetim kurulu üyeliklerinde, icra kurulu üyeliklerinde bulunduğunu anlattı.

Maden, ‘Kargo sektörü gerçekten çok zor bir sektör. Her gün binlerce kapıyı çalıyoruz, binlerce teslimat yapıyoruz. Her gün binlerce araç, yüzlerce araç çıkıyor, kilometrelerce yol yapıyor. Gerçekten çok emek yoğun bir sektör.’ değerlendirmesinde bulundu.

Bütün IT sistemlerini komple değiştirdiklerini ifade eden Maden, ‘Bunu birkaç ay içerisinde gerçekleştirmek zorundaydık ve gerçekleştirdik. Bu bizim için büyük bir hareket. Müşterilerimize, sizlere daha iyi hizmet vermek için IT altyapımızın değişmesi gerekiyordu ve yaptık.’ diye konuştu.

Maden, Avrupa Yakası’ndaki transfer merkezini hızlı bir şekilde 2 veya 3 katı büyüklüğünde bir noktaya taşıyacaklarını belirterek, ‘Hem müşteri memnuniyetini sağlamak hem de sizlerin iş yapış şekillerini daha kolay hale getirmeyi hedefliyoruz.’ dedi.

- REKLAM -
- REKLAM -
Son Eklenenler
- REKLAM -

Diğer Haberler

- REKLAM -