HangiKredi ve Huawei’den ortak proje

Diğer Haberler

Ayda 17 milyon kullanıcıya hizmet veren Türkiye’nin en yetkin kredi karşılaştırma platformu HangiKredi ve dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden olan Huawei’den ortak proje!

Türkiye’nin en yetkin kredi araştırma ve karşılaştırma platformu HangiKredi, Dünya’nın en büyük teknoloji şirketlerinden olan Huawei ile ortak bir projeye imza atıyor.

Huawei’nin yeni nesil cihazlarında kullanılan tüm Huawei ve Android kullanıcılarının hızlı ve kolay şekilde bilgiye ulaşmasını sağlayan arama motoru Petal Search,  şimdi HangiKredi’nin  kredi ile ilgili tüm güncel verilerini kullanıcılarına sunuyor.

Mobil bir arama motoru ve aynı zamanda kullanıcılar için bir uygulama arama aracı olan Petal Search, Avrupa başta olmak üzere dünya genelinde 170’ten fazla ülkede, 15 milyondan fazla kullanıcısı ile haber, alışveriş, seyahat, spor gibi pek çok konuda verdiği hizmetlerini, Türkiye’de ayda ortalama 17 milyon kullanıcıya hizmet veren HangiKredi ile büyütüyor.

Petal Search üzerinden internette kredi araştırması yapmak isteyen kullanıcılar, HangiKredi’nin sunduğu altyapı sayesinde, herhangi bir sayfaya yönlenmeden, arama yaptıkları ekrandan bankaların en güncel kredi faiz oranlarına ulaşabiliyorlar.

Kullanıcılar bu uygulama sayesinde HangiKredi’nin sunduğu en doğru verilere hızla ve kolayca  ulaşmanın yanı sıra konut, taşıt, ihtiyaç kredisi için sorgulama yaparak, HangiKredi aracılığı ile şubeye gitmeye gerek kalmadan anında kredi başvurusu da yapılabiliyorlar

- REKLAM -
- REKLAM -
Son Eklenenler
- REKLAM -

Diğer Haberler

- REKLAM -