İstanbul FM dinleyicileri için yenileniyor

Diğer Haberler

29 yıl önce kurulan İstanbul FM dinleyicileri için yenileniyor. ‘Senin için’ mottosu ile konumlanan marka yeni uygulamalarıyla sektörde heyecanı artıracak.

Türkçe müziğin efsane radyosu İstanbul FM, dinleyicileri için getirdiği birçok yenilikle yaz dönemine hızlı giriş yapıyor. Dinleyicileriyle bütünleşecek yeniliklerle birlikte, 29 yıllık logosunu da değiştirerek gençleşen İstanbul FM, popüler müziğin adresi olmaya devam edecek.

ALTIN HEDİYE EDİYOR

İstanbul FM dinleyicilerine altın hediye ediyor. Gün içinde farklı saatlerde ‘Altın Kazan’ anonsunu duyarak canlı yayına bağlanan ilk dinleyici yarım gram altın kazanacak.

1 Temmuz’da başlayacak kampanya ile hafta içi her gün bir kişiye yarım gram altın hediye edilecek. 31 Ağustos 2022 tarihine kadar devam edecek kampanyaya İstanbul FM ve grup şirketlerinde çalışanlar katılamayacak.

FARKLI SÜRPRİZLER VAR

İstanbul FM’de dinleyiciler istedikleri şarkıyı kendileri sunabilecek. Bunun için şarkı anonsunu cep telefonuna kaydederek, İstanbul FM WhatsApp hattına göndermeleri yeterli olacak.

Müzik listesini de dinleyicileriyle birlikte belirleyen İstanbul FM’de, radyonun sosyal medya hesaplarından en çok istek alan şarkılar yayımlanacak. ‘Senin için’ mottosunu birçok alana taşıyan İstanbul FM, dinleyicilerinin tercih ettiği markalardan indirim almak için de çalışmalar yapacak.

ÜCRETSİZ KONSERLER

Her fırsatta dinleyicileriyle bütünleşecek olan İstanbul FM, farklı bölgelerde ücretsiz konserler organize edecek.

Bir yandan yeni çıkış yapan şarkıcıları desteklerken diğer yandan dinleyicilerine ücretsiz konser zevki yaşatacak olan İstanbul FM bu yıl adından sıkça söz ettirecek.

- REKLAM -
- REKLAM -
Son Eklenenler

Ece Seçkin Kadıköy’de Sevenlerinin İçini Isıttı!

Geçtiğimiz haftalarda yayınladığı ‘Güzelim’ adlı şarkısıyla müzik listelerinde zirveye oynayan güzel pop yıldızı Ece Seçkin, geçtiğimiz akşam Kadıköy Festival...
- REKLAM -

Diğer Haberler

- REKLAM -