Kamp ve Karavan Turizmi’nin Sakarya’daki durumu değerlendirildi

Diğer Haberler

Sakarya Vali Yardımcısı Selda DURAL’ın başkanlığında “Sakarya Turizm Tanıtım Kurulu” toplandı. İki oturum halinde gerçekleştirilen toplantının birinci bölümünde, Sakarya’daki Turizmin paydaşlarından olan otel yöneticileri öneri ve projeler hakkında sunumlar yaptılar.

SAKARYA – İkinci oturumda ise tüm ilçe kaymakamları ve belediye başkanlarının katılımı ile ilçelerdeki turizm potansiyeli değerlendirildi. Özellikle son yıllarda tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi dolayısı ile ön plana çıkan “Kamp ve Karavan Turizmi”nin dünyada, Türkiye’de ve Sakarya’daki durumu değerlendirildi.

Sakarya İl Kültür ve Turizm Müdürü Süleyman ACAR, kamp karavan turizmi ile ilgili mevzuat ve konu hakkında genel bir sunum yaptıktan sonra, sektör temsilcileri ve katılımcıların da görüş ve düşünceleri değerlendirildi.

Sakarya Vali yardımcısı Selda Dural, bu toplantıların devam edeceğini, Sakarya’daki Turizm potansiyelini ön plana çıkaracaklarını, İlçelerdeki kaymakam ve belediyelerin öncelikle “Kamp ve Karavan Turizmi” ile ilgili yapılacak faaliyetleri gündeme almalarını istedi.

- REKLAM -
- REKLAM -
Son Eklenenler
- REKLAM -

Diğer Haberler

- REKLAM -