Medyum Hakan Erkan: Cin Musallatı Diye Bir Şey Yoktur

Diğer Haberler

Metafizik Uzmanı Hakan Erkan son dönemlerde yaygınlaşan cin çıkarma videolarına tepki göstererek, “Gerçeklikleri inkar edilemez olan bu varlıkların insanlara musallat olması gibi bir durumları yoktur. Lütfen cin musallatına maruz kaldığınız iddiasında bulunan şarlatanlara itibar etmeyin” ifadelerini kullandı.

Uzun yıllardır Metafizik Uzmanı olarak hizmet veren Hakan Erkan, son dönemlerde gündem olan cin çıkarma videolarına ilişkin sert açıklamalarda bulundu. Erkan, bunların tamamen halkın dini duygularını ve zaaflarını istismar ederek kazanç sağlayan kişiler olduğunu hiçbir koşulda itibar edilmemesi gerektiğini vurguladı. 

“Şarlatanlara İtibar Etmeyin”

Erkan cin musallatına ilişkin şu ifadeleri kullandı: “Şu ana kadar cinlerin insana musallat olduğunu görmedim ama insanların cinlere musallat olduklarına defalarca kez tanık oldum. Birtakım gelişmeler büyü ve sihrin sirayet alanından ve enerjisinden kaynaklanıyor. Kesinlikle cin musallatı diye bir şey yoktur. Özellikle ülkemizde medyum olduğunu iddia eden dolandırıcılar kötü şeyler yaşayan vatandaşlara karşı bu durumu kullanıyor. Mesela diyor ki eğer istediğim parayı vermezsen sana cinlerimi musallat ederim. Kesinlikle böyle bir şey mümkün değil. Vatandaşlarımızı böyle dolandırıcılara karşı uyarıyorum.”

“Oklavayla Cin Çıkaran Hocalar Gördük”

Cin çıkarma seanslarıyla ilgili de konuşan Hakan Erkan, “Geçtiğimiz yıl Ankara’da yaşanan korkunç olayı hatırlayalım. 30 yaşında genç bir kız kardeşimiz sözde bir hocanın sözde cin çıkarma seansında hayatını kaybetmişti. Sırtına 100 kere oklavayla vurulduktan sonra hacamat yapılmış. Soruyorum size bir cin musallatı hadi diyelim oldu. Bu şekilde çıkması mümkün müdür? Böyle sahtekarların oyununa gelmesinler. Bir sorunu olduğunu düşünen herkes öncelikle bir doktora gitmelidir. Bilimin ışığında ilerlemek boynumuzun borcudur” dedi.  Metafizik uzmanı Hakan Erkan bu açıklamaların yanı sıra cin çıkarma seansı adı altında yaşanan taciz ve tecavüz vakalarına da değindi. Erkan açıklamasında, “Cin çıkarma seansı adı altında tecavüze zorlanan kadın ve erkek kardeşlerimizin de haberlerini alıyoruz. Metafizik cin çıkarma seanslarıyla bağdaşamayacak kadar ciddi bir yaklaşımdır. Tekrar tekrar söylemekte hiçbir sakınca görmüyorum. Kendisini metafizik uzmanı olarak tanıtıp sizi tacize, tecavüze ya da şiddete zorlayan hiçbir şarlatana itibar etmeyin.” dedi.

- REKLAM -
- REKLAM -
Son Eklenenler
- REKLAM -

Diğer Haberler

- REKLAM -