Murat Aslanoğlu: Beyoğlu’nu Türk halkına iade edeceğiz

Diğer Haberler

Zafer Partisi Beyoğlu Meclis Üyesi Adayı Murat Aslanoğlu seçim çalışmalarına devam ediyor.

Zafer Partisi’nin Beyoğlu Belediye Meclisi için 1. sıra adayı olarak gösterdiği Murat Aslanoğlu, ekip arkadaşları ile beraber ilçenin her hafta farkı bir semt pazarında vatandaşlarla bir araya gelerek seçmenin ilgi odağı haline geliyor.

Belediye meclisindeki görevine aday olma kararını, Beyoğlu’nun potansiyelini en üst düzeyde kullanarak ilçeye katkı sağlama arzusuyla aldığını belirten Aslanoğlu, “Beyoğlu’nun kültürel zenginlikleriyle birlikte çağdaş bir yaşam standardı sunması için çalışacağım. Yenilikçi projelerle ilçemizi daha yaşanabilir bir hale getireceğiz.” dedi.

Aslanoğlu’nun öncelikli hedefleri arasında, ilçenin altyapısını güçlendirme, kültürel etkinlikleri artırma ve gençlerin eğitim ve istihdam olanaklarını genişletme bulunuyor.

Zafer Partisi Beyoğlu Meclis Üyesi Adayı Murat Aslanoğlu

Örnektepe  Pazarı’nda Meclis üyesi adaylarından, 30 yıllık semt sakini Sigortacı  Zübeyde Demet ve Beyoğlu İlçe Teşkilatı ile saha çalışması yapan Aslanoğlu ile Örnektepe’nin cumartesi pazarının kalabalığında ayak üstü bir söyleşi yaptık.

Zafer Partisi’nin Beyoğlu Belediye Meclisi 1. sıra adayı olarak gösterilen Murat Aslanoğlu, halkın en önemli sıkıntısının yasa dışı sığınmacı ve göçmenlerin artırdığı kiraların olduğunu söyleyerek “ Beyoğlu sadece İstiklal Caddesi, Asmalımescit yada Cihangir’den oluşmuyor. Esas nüfus, Hasköy, Örnektepe, Sütlüce, Kasımpaşa, Halıcıoğlu gibi semtlerde. Bu semtlerde kiralar orta sınıf için kaldırılamaz boyutlarda. Aynı dairede yaşayan iki Suriyeli aileden tutun da onbeş Afgan’ın kaldığı evler olduğunu söyledi. Hijyen başta olmak üzere, güvenlik sorun olmaya başladı. 15 yabancı erkeğin kaldığı bir binada kız evladınız olduğunu düşünün? Bir ana baba da huzur kalır mı? “  sorusunu her pazarda halka sorduklarını belirtti.

Pazar fiyatlarının yüksek olduğunu  pazarcı esnafı ile konuştuklarında  akşam saatlerinde çürük sebzeleri almaya gelenlerin sayısında iki yıldır artış olduğunu söyleyen Aslanoğlu “ Eskiden de akşam saatlerinde yoksullar gelirdi ama şimdi her hafta bir pazardayız ve manzara korkunç, yoksul sayısı çok artmış “ şeklinde üzüntüsünü belirtti.

Zafer Partisi Beyoğlu Belediye Başkan adayı Dr. Dt. Selim Aydın Gümüşdal ile büyük bir uyum içinde çalışan hem Beyoğlu İlçe teşkilatı hem de Belediye Meclis Üyesi Adayları olduğunu belirten Aslanoğlu “ Bu ekip Beyoğlu’nun kurtuluşu için şanstır, bizim ekibimizde müteahhit filan yok. Ben Finans Yöneticisi, Bilirkişi ve Denetçi’yim, Öykü Başar arkadaşımız Dünya Şampiyonu bir sporcu, Mine Aslanoğlu Sanat Tarihçisi, Cüneyt Asal Bilgisayar Mühendisi vb Hiçbir şahsi beklentisi olmayan idealist insanlar topluluğuyuz” dedi.

Beyoğlu’nun yasadışı göçmen işgalinden kurtarılacağını, vergi vermeden kayıt dışı iş yaparak esnafa zarar veren tüm oluşumlara karşı mücadele edeceklerini belirten Aslanoğlu, “ Ya gidecekler, ya gidecekler. Beyoğlu’nu Türk halkına iade edeceğiz” dedi.

- REKLAM -
- REKLAM -
Son Eklenenler
- REKLAM -

Diğer Haberler

- REKLAM -