‘Oteller Mobil Ödeme ile Tamamen Temassız Olacaklar’

Diğer Haberler

Pandemi ile birlikte temassız otel uygulamaları misafirlerin otellerden talep ettiği bir hizmet haline dönüştü.  Bu uygulamalar otelde konaklayan misafirlerin hizmetlerine cevap verirken artık ödeme de alabilecek.

Uzakrota Travel Awards 2020’de alanında birincilik ödülü alan İcibot, teknolojisine entegre ettiği mobil ödeme sistemleri ile otellerin gelirlerini arttırıyor.

Oteller Uzaktan Ödeme Alabilecek

Pandemi ile birlikte zor bir yıl geçiren oteller yeni sezon ile birlikte gelirlerini arttırabilecek yöntemler arıyor. İcibot bu yeni sezonda otellere hem servis kalitesini arttırmayı, hem misafir memnuniyetini yükseltmeyi hem de gelirleri arttıracak yöntemleri sunuyor. Otellere verdiği teknolojik destek ile mobil ödeme özelliği de ekleyen İcibot, otel misafirlerine doğrudan kredi kartı ile satın alabilecekleri birden çok ekstra hizmeti sunuyor.

Tüm Otel Hizmetlerinin Ödemesi Uygulamada Olacak

İcibot Satış Pazarlama Direktörü Bahadır Çakar; “ 360 derece misafir yönetim sistemimiz içerisinde misafirlerin oda servisi, restoran rezervasyonları, spa, tur gibi oda dışı tüm talepleri ve ödemeleri doğrudan İcibot üzerinden alınabiliyor. Mobil ödeme alt yapımız ile otel misafirleri, talep ettikleri birçok ücretli hizmeti çok kolay bir şekilde otel uygulamasının içinden satın alabiliyor. Mobil ödeme sistemimiz otellerin tüm ekstra servislerinin satışlarını artırırken, diğer yandan otellere tahsilat kolaylığı sağlıyor” diye konuştu. 

Çakar sözlerine şöyle devam etti: “Ulusal çapta otellerimiz zor bir süreçten geçiyorlar. Daralan turizm hareketliliğinin olumsuz etkilerini ve gelir kaybını telafi edebilmek için teknolojimizi sürekli geliştiriyoruz. Bu alanda gerçekleştirdiğimiz mobil ödeme sistemleri entegrasyonu ile amacımız misafirin otel hizmetlerini daha kolay satın alabilmesi. Sunduğumuz temassız talep yönetiminin yanı sıra, misafirlerin otel içerisinde satın alabileceği tüm hizmetleri uygulama aracılığıyla mobil ödemeyebilmesi otellere büyük güç katacak ve ciddi gelir artışına neden olacak”

- REKLAM -
- REKLAM -
Son Eklenenler
- REKLAM -

Diğer Haberler

- REKLAM -