RESESYON RİSK DEĞİL ARTIK GERÇEK!

Diğer Haberler

Tanınmış Siyaset Bilimci Esen Ermiş Ertürk katıldığı Tv programında önemli değerlendirmelerde bulundu. İngiltere’de Liz Tuss dönemi başlarken, ABD iç çalkantıların ekonomiye yansımasını gündemden düşürmeye çalışıyor, Çin ise Tayvan krizini kaşıyan batıya uyarı yapmaya devam ediyor öte yandan Yunanistan hem askeri hem siyasi hem ekonomik çapını aşan söylemlerde bulunuyor. Rusya hayalinde ki yeni SSCB haritasını kurmak idealinden geri adım atmadan devam diyor ve ciddi ciddi küresel resesyon artık risk değil artık yaşanan durum.

Dünya bunlarla uğraşıyorken yani toz dumanken bizim TV kanallarında her gün aynı 3-5 insanın ombudsman gibi  halkın tercihlerinden bihaber analizlerini görüyoruz.Birincisi açıkça söylüyorum muhalefetin şapkamı koysam seçilir bakışı yanlış bir bakış, Recep Tayyip Erdoğan ekonomiden dolayı seçilemez diye birbirlerini rahatlatırken hayatı boyunca hiç seçim kaybetmeyen bir insana karşı mücadele ettiklerini unutuyorlar. İkincisi halkın bakış açısını görmüyorlar; “çözerse gene iktidar çözer bunlar daha masada kim önde olsun kim arkada olsun konusunda bile fikir birliğine varamıyor “ diyor. 2023 seçimi muhalefetin cepte gördüğü ancak büyük şok yaşamalarına gebe bir seçim.

- REKLAM -
- REKLAM -
Son Eklenenler

Başrolde artık çevik liderler var!

Günümüz iş dünyasının hızla gelişen dinamikleri ve artan rekabet koşulları kurumları “çevik” olmaya zorluyor. “Kriz dönemlerinde kurumunu ayakta tutanlar,...
- REKLAM -

Diğer Haberler

- REKLAM -