Salı Resitalleri’nde 3 Bas Grubu müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak

Diğer Haberler

Şişli Belediyesi tarafından düzenlenen “Salı Resitalleri”nin Nisan ayı programında; 3 Bas Grubu, müzikseverleri unutulmaz bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor. 18 Nisan Salı günü saat 20.30’da Şişli Belediyesi Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi’nde sahne alacak olan grup; aryalardan şarkılara, tangolardan, türkülere uzanan bir repertuvar sunacak.

İSTANBUL – Şişli Belediyesi tarafından düzenlenen “Salı Resitalleri”, birbirinden kıymetli sanatçıları ağırlamaya devam ediyor.

Klasik müzik yazarı ve programcısı Serhan Bali’nin sanat yönetmenliğinde her ayın iki salı akşamı düzenlenen Salı Resitalleri’nde; ülkemizin seçkin müzisyenleri yerli ve yabancı bestecilerin klasik müzik eserlerinin yanı sıra; farklı müzik türlerinde bu topraklarda yüzyıllar boyu üretilen zengin birikimi de sahneye taşınıyor.

Rengarenk program

18 Nisan Salı günü saat 20.30’da Şişli Belediyesi Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Salı Resitalleri’nin bu haftaki konuğu

ise; son yıllarda hazırladıkları renkli programlar ve verdikleri keyifli konserlerle ses getiren işlere imza atan 3 Bas Grubu. Alanlarında önemli yerlere gelmiş üç seçkin opera sanatçısı olan; Teyfik Rodos, Tuncay Kurtoğlu ve Zafer Erdaş’tan oluşan 3 Bas, 18 Nisan akşamı vereceği konserde dinleyenlerine yine rengarenk bir program hazırladı.

Aryalardan şarkılara, tangolardan türkülerimize uzanan bir repertuvar sunacak olan sanatçılara piyanoda usta müzisyen Paolo Villa eşlik edecek. Salı Resitalleri’nin Genel Sanat Yönetmeni Serhan Bali ise; her konserde olduğu gibi bu konserde de seslendirilen eserler ve bestecileri hakkında bilgi vererek, sanatçılarla mini sohbetler yaparak, müzikseverlerin dinleme deneyimini zenginleştirmeye gayret edecek.

- REKLAM -
- REKLAM -
Son Eklenenler

e-İmza’dan Sonra e-Mühür Geliyor

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Elektronik Mühür altyapısının tamamlanarak hizmete hazır hale getirildiğini bildirerek, “Elektronik Mühür ile kamu...
- REKLAM -

Diğer Haberler

- REKLAM -