Silivri’de Yol Çalışması: 20 Gün Sürecek

Diğer Haberler

Selimpaşa Kavşak İnşaatı işi çalışmaları kapsamında, Edirne – İstanbul istikametinde trafik akışı yeni yapılmış olan altgeçitten kontrollü olarak sağlanacak. Çalışmalar 20 gün sürecek.

İSTANBUL – Selimpaşa Kavşak İnşaatı işi çalışmaları kapsamında tamamlanan altgeçit ile D-100 Karayolunun bağlantılarının yapılabilmesi için; 10.04.2023 tarihi saat 10.00 itibari ile D-100 Karayolu Selimpaşa Kavşağı mevkiinde; Edirne – İstanbul istikametinde trafik akışı yeni yapılmış olan altgeçitten kontrollü olarak sağlanacak.

D-100 Karayolunu kullanarak İstanbul istikametine gidecek olan araçlar yeni yapılmış olan altgeçidi kullanarak tekrar D-100 Karayoluna bağlanabilecekler.

TEM istikametine gidecek olan araç ise yeni yapılmış olan yan yolu takiben altgeçit üstündeki kavşağı kullanarak TEM istikametine gidebilecekler. Çalışmaların 20 gün sürmesi planlanıyor.

- REKLAM -
- REKLAM -
Son Eklenenler

e-İmza’dan Sonra e-Mühür Geliyor

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Elektronik Mühür altyapısının tamamlanarak hizmete hazır hale getirildiğini bildirerek, “Elektronik Mühür ile kamu...
- REKLAM -

Diğer Haberler

- REKLAM -