Simge bol sürprizli bir gecede Volkswagen Arena’da sevenleriyle buluşuyor

Diğer Haberler

Yaz aylarında verdiği konserlerle rekor kıran Simge yoğun temposuna kışın da devam ediyor. Simge 8 Aralık Cuma günü Atlantis Yapım organizasyonuyla, bol sürprizli bir gecede Volkswagen Arena’da sevenleriyle buluşuyor.

Bu sezon şehrin her noktasında müzik dolu akşamlara imza atacak olan Atlantis Yapım, kış konserlerine 8 Aralık Cuma akşamı Simge konseri ile start veriyor. Yaz boyunca konser rekoru kıran Simge, Volkswagen Arena’da seyirci karşısına çıkıyor. Konser için çok özel bir sahne şovu hazırlayan sanatçı, kostümleri ile ve sürprizleriyle de ses getirecek.

Müzik listelerinde en çok dinlenen isimlerin başında gelen Simge, konser için çok heyecanlı olduğunu, bomba gibi bir şov hazırladıklarını söyledi. Simge “Çok özel sürprizlerimiz var. Çok eğleneceğimiz bir konser olacak. Tüm sevenlerimi bekliyorum. Biletler son hızla satılıyor ve tükenmek üzere. Bu beni inanılmaz mutlu ediyor” dedi

İlk kutlama sahnede…

Spotify verilerine göre Türkiye’de yılın en çok dinlenen şarkısı ‘Aşkın Olayım’ ile büyük ses getiren Simge, başarısını 8 Aralık akşamı sahnede sevenleriyle birlikte kutlayacak.

- REKLAM -
- REKLAM -
Son Eklenenler
- REKLAM -

Diğer Haberler

- REKLAM -