‘Yılın Spor Elçisi’ Ödülünü İbrahim Murat Gündüz aldı

Diğer Haberler

Spor dünyasına kazandırdığı değerlerle adından sıkça söz ettiren İbrahim Murat Gündüz, gösterdiği olağanüstü çaba ve adanmışlık sonucu “Yılın Spor Elçisi” unvanıyla taçlandırıldı.

İstanbul’un büyüleyici mekanlarından biri olan Neccla’da, 21 Kasım 2023 tarihinde gerçekleşen “Yılın Starları 2023 Türkiye” ödül gecesi, katılımcılara görsel bir şölen sundu. Etkinliğe, yetenekli sunucu Enes Furkan Bilgiçli’nin sunumu ve toplumun sevilen simalarından Cansu Yıldırım’ın ev sahipliğiyle renk kattı. İbrahim Murat Gündüz, Pars Medya Reklam Ve Medya Hizmetleri A.Ş’nin Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Ünal Kalafat ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen tanınmış iş dünyası temsilcileri ile birlikte etkinliğe katıldı.

Ödülünü alırken kırmızı halıda Esin Yum ve Ecem Gül, Pelin Suade, Buse Ilgaz gibi isimlerle birlikte parıldayan bir tablo oluşturdu Gündüz.

İbrahim Murat Gündüz
İbrahim Murat Gündüz

Müzik aleminin popüler isimleri Esra Özmen, genç pop sanatçısı ve şarkı yazarı Lara, Tuğba Ekinci, Rabia Tunçbilek ve Kafadar, canlı performanslarıyla genin coşkusuna ortak oldular.

Bilgiçli, bu hatırlanacak gecenin ardından gelecek etkinlikler için heyecan uyandıran haberler vereceğinin sinyaller verdi. Spor dünyasına yaptığı katkılardan dolayı sıkça övgü alan Gündüz, aldığı bu saygın ödülle geleceğe dair umut ve ilham dolu açıklamalarda bulundu.

Gündüz’ün, savaşın izlerini taşıyan Ukraynalı kadın boksörleri Türkiye’de ağırlaması ve Gürcistanlı MMA dövüşçüsü Liana Jojua’ya verdiği destekle de adını duyurduğu biliniyor. Uluslararası arenada dövüş sporlarında Türkiye’yi temsil etmearısıyla “Yılın Spor Elçisi” ödülünün sahibi oldu. Ayrıca, Gündüz bu unutulmaz organizasyonu mükemmel bir şekilde düzenleyen Cansu Yıldırım’a şükranlarını ifade etmeyi de unutmadı.

https://abcgazetesi.com/ibrahim-murat-gunduz-yilin-spor-tesvik-ve-yatirimcisi-odulune-layik-goruldu-674863

- REKLAM -
- REKLAM -
Son Eklenenler

e-İmza’dan Sonra e-Mühür Geliyor

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Elektronik Mühür altyapısının tamamlanarak hizmete hazır hale getirildiğini bildirerek, “Elektronik Mühür ile kamu...
- REKLAM -

Diğer Haberler

- REKLAM -