Zeytinburnu’nda Okul Bahçeleri Şenleniyor

Diğer Haberler

İSTANBUL – Zeytinburnu’ndaki tüm okulların bahçelerinde yer alan voleybol, basketbol ve çeşitli oyun alanlarının çizimini ve renklendirmesini yeniden yapan Zeytinburnu Belediyesi, öğrencilerin teneffüs aralarındaki oyunlarını ve beden eğitimi derslerindeki maçlarını daha kararlı ve eğlenceli bir hale getirdi.

Zeytinburnu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ilçede yer alan 36 okulun saha ve oyun alanlarının çizimi ve renklendirmesini yeniden yaptı. Öğrencilerin ders aralarında ve beden eğitimi derslerinde oynadıkları maç ve çeşitli oyunların daha görülebilir, kararlı ve eğlenceli olmasını sağlayan bu uygulama, okul bahçesinde yer alan muhtelif çizimlerin tümünü kapsıyor. Okullardaki, basketbol, voleybol sahalarının tümünün çizgileri yenilenirken, yağ satarım bal satarım, köşe kapmaca ve seksek gibi alternatif oyun alanlarının da çizimleri ve renklendirilmesi Zeytinburnu Belediyesi tarafından gerçekleştirildi.

- REKLAM -
- REKLAM -
Son Eklenenler

Başrolde artık çevik liderler var!

Günümüz iş dünyasının hızla gelişen dinamikleri ve artan rekabet koşulları kurumları “çevik” olmaya zorluyor. “Kriz dönemlerinde kurumunu ayakta tutanlar,...
- REKLAM -

Diğer Haberler

- REKLAM -